Dlaczego my?

„BO NASZ ZAWÓD TO NIE PRZYPADEK, A PRACA Z DZIEĆMI TO NASZ WYBÓR I PASJA”.

Wieloletnie doświadczenie, wiedza, indywidualne podejście do pacjenta oraz zaangażowanie to nasze mocne strony.

OFERUJEMY:

  • TERAPIĘ INDYWIDUALNĄ:

-Lokomat,

-Armeo,

-Terapia ręki,

-Ćwiczenia w kombinezonach TheraSuit i TheraTogs,

-Ćwiczenia zawierające elementy NDT-Bobath,

-Ćwiczenia zawierające elementy metody PNF,

-Ćwiczenia zawierające elementy Integracji Sensorycznej,

-Ćwiczenia w wodzie,

-Zajęcia z neurologopedą,

-Hipoterapia,

-Diagnostyka metodą Prechtla.

  • TERAPIĘ UZUPEŁNIAJĄCĄ:

-Fizykoterapia,

-Okłady borowinowe,

-Masaż leczniczy,

-Hydroterapia,

  • ZAJĘCIA DODATKOWE (GRUPOWE):

-Muzykoterapia,

-Choreoterapia,

-Arteterapia,

-Dogoterapia,

-Aqua Aerobik,

-Zajęcia grupowe na basenie.

Nasz zespół ściśle współpracuje z rodzicami. Pracownicy wysłuchują i rozumieją problemy, jakie niesie ze sobą wychowanie dziecka niepełnosprawnego. Pełna akceptacja niedoskonałości dziecka oraz wspólne wyznaczanie celów i konsekwentne dążenie do ich zrealizowania przybliży MARZENIA, jakie mają rodzice w stosunku do rozwoju swoich dzieci. Wszystko to daje nadzieję na poprawę stanu funkcjonalnego i ruchowego Waszego dziecka i nawet małe postępy będą znaczącym krokiem.

Nasza oferta łączy rehabilitację dziecka wraz z możliwością wypoczynku i terapii dla rodziców, opiekunów. Mamy dla Państwa wyjątkowo atrakcyjną i niepowtarzalną propozycję. Oprócz profesjonalnej terapii dla dzieci prowadzonej na najnowocześniejszym sprzęcie, oferujemy rodzicom i opiekunom możliwość zadbania o własne zdrowie.

Tak właśnie realizują się nasze MARZENIA, by zauważyć również rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych. To osoby, które wiele godzin, dni, miesięcy i lat życia poświęcają swojemu dziecku. Ciężko wraz z nim pracują, by w przyszłości było możliwie jak najbardziej samodzielnym człowiekiem. Na turnusy rehabilitacyjne zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami lub opiekunami. Obiekt jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Znajdziecie nas w Niedrzwicy koło Gołdapi – gdzie dookoła są lasy, mikroklimat (najczystsze powietrze w Europie) piękna przyroda. Gołdap zaprasza nad jezioro do parku zdrojowego, gdzie można korzystać ze ścieżek kinezyterapetycznych (siłownia na świeżym powietrzu), pijalni wód mineralnych, tężni oraz groty solnej.
http://www.youtube.com/watch?v=WfgNvHN7gwk 
 Kliknij i obejrzyj filmik o Centrum