Polish (Poland)English (United Kingdom)Bulgarian (Български)Russian (CIS)

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

  • Pokaz zdjec
  • Pokaz zdjec
  • Pokaz zdjec

menu

LOKOMAT-ProV6
1-szy w Polsce i 9-ty na świecie,
najnowszy pediatryczny model
aktywnej ortezy do nauki chodu. Od maja 2014 roku mamy 2-gi LOKOMAT

ARMEO Spring Pediatric
JEDYNI w Polsce mamy najnowocześniejsze urządzenie do wspomagania funkcjonalnej terapii ręki
u dzieci.

SPRZĘT UNIKATOWY RÓWNIEŻ NA SKALĘ ŚWIATOWĄ!


PDF Drukuj Email


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOKU

Witamy w naszym centrum  i zapraszamy do ośrodka rehabilitacyjnego, w którym prowadzimy terapię dzieci i młodzieży z ogólnie pojętymi problemami rozwojowymi sfery ruchowej. Specjalizujemy się w rehabilitacji dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Pragniemy pomóc spełniać MARZENIA dzieci i ich rodziców prowadząc terapię ruchową z pomocą najnowocześniejszego sprzętu i użyciem ogólnie uznawanych metod terapeutycznych.

Wieloletnie doświadczenie w zawodzie fizjoterapeuty - zarówno w kraju, jak i zagranicą - podsunęło pomysł szerszego spojrzenia na problemy dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin. "Przypadek" sprawił, że na naszej drodze spotkaliśmy ludzi z otwartym sercem i umysłem, dzięki którym wspólnie zrealizowaliśmy nasze MARZENIA. Stworzyliśmy ośrodek przyjazny małym pacjentom i rodzicom. Miejsce gdzie dziecko otrzyma rzetelną i możliwie wszechstronną pomoc, a rodzic nie zostanie na "uboczu”. W naszej ofercie proponujemy zabiegi dla dzieci, ale pamiętamy również o ich rodzicach i opiekunach. Możecie do nas przyjechać całą rodziną.

Mieścimy się w nowym obiekcie, położonym w Niedrzwicy. To urocza pięknie położona osada w pobliżu Gołdapi (4 km).

Gołdap to miejscowość uzdrowiskowo - turystyczna położona nad jeziorem w otoczeniu lasów znajduje się tam tężnia, pijalnia wód mineralnych, park kinezyterapeutyczny oraz wieloprofilowe Sanatorium "WITAL.

Wiosną można podziwiać budzącą się przepiękną przyrodę, latem wypocząć na plażach nad jeziorem i zbierać jagody, jesienią pójść na grzyby, a zimą jeździć na nartach korzystając z wyciągu na "Pięknej Górze". Można więc połączyć terapię dziecka z wypoczynkiem całej rodziny!


Mamy jeszcze wolne miejsca w terminie 29 03 – 11.04 To turnus ŚWIĄTECZNY . Na ten czas tworzymy wspaniały świąteczny nastrój. Przygotujemy Świąteczne menu.  Możesz spędzić WIELKANOC z Nami i połączyć  z rehabilitacją . SERDECZNIE ZAPRASZAMY.